Kultúra

Karneval 2017

Je čas fašiangov a karnevalov a ani naša obec nebola v organizovaní týchto akcií výnimkou. V piatkový podvečer dňa 24.02.2017 sa v priestoroch kultúrneho domu uskutočnil karneval, na ktorý sme sa všetci veľmi tešili. Nášho karnevalu sa zúčastnili princezné, postavičky z rozprávok, akční hrdinovia a iné masky z celej obce. Účastníkov karnevalu svojím skvelým programom upútala čarodejnica WAAW, za čo jej ďakujeme. Čarodejnicu si okamžite obľúbili všetci zúčastnení a zabávali sa spolu s ňou na diskotéke do sýtosti. Naše poďakovanie patrí aj všetkým, ktorí sa podieľali na organizovaní tejto skvelej akcie a tešíme sa znova o rok!


Výstup na Volovec 2017

Napriek vysokým mrazom a silným nárazovým vetrom aj tento rok sa uskutočnil novoročný výstup na Volovec. Účasť bola menšia, ako to býva zvykom, ale kto sa odhodlal a vystúpil na skalu, mal nádherný výhľad na Tatry a okolie. Poďakovanie patrí všetkým zainteresovaným osobám, ktorý pomáhali v kultúrnom dome Čučma a pripravili občerstvenie a výbornú kapustnicu.


DNI OBCE 2016

Dňa 13.8.2016 sa v našej obci uskutočnil deň obce spojený s rozlúčkou s letom. Na návštevníkov čakal bohatý program. Snažili sme sa vyhovieť všetkým generáciám. Pre deti boli pripravené rôzne súťaže, jazda na poníkovi, streľba zo vzduchovky, nafukovací hrad. Pre dospelých bol pripravený bohatý program. Všetkým účinkujúcim ďakujeme za krásne vystúpenia, ďakujeme za moderovanie Štefanovi Kesimu. Tak isto ďakujeme Tiborovi Rusnákovi, že nám predstavil zaujímavý hudobný nástroj VIBRAFÓN a následne nám zahral na ňom. Bol to zážitok pre všetkých a zároveň mu prajeme veľa úspechov v budúcnosti. Večer nám hrala skupina ALLDEVILS. Zábava trvala do rána, vďaka skvelým skladbám a perfektnej atmosfére. Na záver sa chceme poďakovať všetkým sponzorom, bez ktorých by sa nedal uskutočniť taký krásny deň s bohatým programom! https://www.facebook.com/obec.cucma?pnref=story